Tu jesteś
zapytanie
infolinia
801 011 254

Kariera

Obecnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

-SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY
-ASYSTENT W DZIALE OPERACYJNYM

-PRACOWNIK DZIAŁU TELEMARKETINGU

Szczegółowe informacje:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Aktywna sprzedaż usług windykacji międzynarodowej i krajowej dla branży B2B

Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka posprzedażna

Sporządzanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych

Realizacja planów sprzedażowych

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki

Wymagania

-wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
-min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą usług dla sektora B2B
-znajomość technik sprzedaży
-komunikatywność

-samodzielność i skuteczność w realizacji powierzonych zadań
-wysoko rozwinięte techniki negocjacyjne
-zaangażowanie
-bardzo dobra organizacja pracy

-nastawienie na realizację celu

-wysoka kultura osobista

-dyspozycyjność

-umiejętność pracy w zespole

-dobra znajomość min. jednego języka obcego (preferowany angielski)

Co oferujemy

-umowę o pracę
-satysfakcjonujące wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników pracy

-pracę w dobrej atmosferze

-możliwość realizacji celów zawodowych

-wsparcie merytoryczne

-praca w dni robocze w godzinach 8.30 do 16.30

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych należy przesyłać na adres: kandydat @ eurowindykacja.pl z dopiskiem SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ASYSTENT W DZIALE OPERACYJNYM

Zakres obowiązków:
-asystowanie w prowadzonych sprawach
-sporządzanie pism, raportów oraz analiz
-realizacja zadań związanych z obsługą klienta
-sprzedaż usług prawno-finansowych B2B.

Wymagania
-status studenta
-mile widziany student zaoczny
-dokładność
-znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
-znajomość obsługi MS Office

Oferujemy pracę w dni powszednie na umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie stałe i premie uzależnione od wyników, mozliwość doskonalenia umiejętności, dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych czynności,  współpracę z profesjonalnym zespołem, pracę w stabilnej firmie w otoczeniu międzynarodowym.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych należy przesyłać na adres: kandydat @ eurowindykacja.pl z dopiskiem ASYSTENT DOP0517. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

PRACOWNIK TELEMARKETINGU

-aktywna telefoniczna sprzedaż usług prawno-finansowych dla sektora B2B (Polska i zagranica)

Wymagania
-doświadczenie w pracy w telemarketingu / call center

Oferujemy mozliwość doskonalenia umiejętności, zweryfikowanie teorii w praktyce, pracę wyłącznie w dni robocze oraz współpracę z profesjonalnym zespołem, w stabilnej firmie w otoczeniu międzynarodowym w elastycznych godzinach pracy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych należy przesyłać na adres: kandydat @ eurowindykacja.pl z dopiskiem TELEMARKETING. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Najnowsze aktualności
04.09.2017
Usługa weryfikacji

czytaj więcej...
26.04.2017
Biuro nieczynne w dniu 2 maja 2017